Wczytywanie strony

SiloMaster jest wielowarstwową folią do sianokiszonki produkowaną na najnowszych maszynach z surowców wysokiej jakości. SiloMaster to bezpieczny wybór, który zapewnia odpowiednie zakiszenie i przechowywanie sianokiszonek, przy niskich nakładach finansowych. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji folia, zachowuje takie cechy jak wysoka wytrzymałość, wysoki stopień rozciągliwości, czy wysoką odporność na promienie UV.

Gwarantuje doskonałe opinanie beli i skutecznie chroni jej zawartość przed szkodliwym działaniem powietrza i wody. Folia SiloMaster zawiera w sobie wiele cech, zapewniających bezproblemowe owijanie bel i produkcję sianokiszonki dobrej jakości. Pasze zapakowane przy pomocy folii SiloMaster zachowują przez długi czas swoje naturalne składniki pokarmowe. Proponowana przez nas folia umożliwia hodowcom przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów produkcji uzyskanie sianokiszonki o wysokich parametrach żywieniowych.

Tuba folii SiloMaster wykonana jest z tworzywa, gwarantuje optymalne owijanie balotów siana. Podlega w całości recyklingowi i jest odporna na wilgoć.

Rolki z folią są indywidualnie pakowane w kartony dla ich ochrony i łatwego przewozu. Zalecamy zbieranie zużytej folii przeznaczonej do recyklingu, zgodnie z ustawodawstwem danego kraju.

Paramtery techniczne
Grubość: 0.025
Ilość warstw: 3
Filtr Uv: Tak
Rdzeń: Tuba z tworzywa
Wymiary: 750mm x 1500m
500mm x 1800m
Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane dystrybucją produktów SiloMaster
Copyright © SiloMaster Folie do sianokiszonek. Wszelkie prawa zastrzeżone